Banfi Srl, Toscana IGT Castello Banfi, Summus
Een wijn die gekenmerkt wordt door aroma's die passen bij de druiven. De intense fruittonen gaan vergezeld van tonen van jam, specerijen, koffie en tabak. Grote en elegante structuur met zoete tannines.
DruifCabernet sauvignon, Sangiovese & Syrah.
BodemVerschillende types, van zandige kleigrond met veel kiezel en goed waterdoorlatend tot kalkhoudende kleigrond die de neiging heeft vocht vast te houden.
DomeinBanfi werd in 1978 opgericht door de Italiaans-Amerikaanse broers, John en Harry Mariani. Vanaf het begin was het doel van de twee broers om een ultramoderne wijnmakerij te creëren in combinatie met de meest geavanceerde wetenschappelijke tools voor in de wijngaarden en wijnkelder voor de productie van topwijnen.
Vinificatietemperatuur gecontroleerde fermentatie in Hybride tanks gemaakt van Hout en RVS. De wijn rijpt voor 18 tot 24 maanden in Franse barriques (350l.) en in "casks van 60 en 90 hl.).
Unieke product code (UPC) | BANF12019 |
Producttype | Wine |
Prijs (excl. BTW) | € 60,08 |
Prijs (incl. BTW) | € 72,70 |
BTW | € 12,62 |
Beschikbaarheid | Op voorraad (114 beschikbaar) |
Aantal beoordelingen | 0 |
Alchohol percentage | 15 % |
---|---|
Inhoud | 0,75 liter |
Oogstjaar | 2019 |
Land | Italië |
Regio | Toscane |
Packing code | Original wooden case 6 bt. |