Gigondas la Cave, Beaumes de Venise AC Terrissimo
Een oogverblindende, levendige en bijna lichtgevende rode kleur. Aroma’s van rood fruit en kruiden. sprankelend en fris in de smaak met een levendige afdronk.
Druif65% Grenache noir 35% syrah
DomeinIn 1956 werd La Cave des Vignerons de Gigondas opgericht in het hart van de streek door een handvol wijnmakers die de identiteit en de economische belangen van alle wijnmakers wilden verdedigen. Ze wilden een joint venture oprichten die voldoende belangrijk was om oenologische en commerciële kwesties te trotseren. Met deze visie is er een sterke wil om hun eigen appellatie op te richten op een zo authentiek mogelijke manier om zo samen met de andere wijnmakers een kwalitatief hoog imago op te bouwen voor hun wijnen. Vandaag de dag leiden ze 260 ha, verdeeld over de 3 appellaties: Gigondas, Vacqueyras en Beaumes de Venise.
VinificatieTraditionele vinificatie waarin zowel battonage als overpomp technieken gebruikt worden om zoveel mogelijk kleur en smaak uit de most te halen.
Lekker bijpast perfect bij de provincaalse keuken.
Unieke product code (UPC) | GIGO03019 |
Producttype | Wine |
Prijs (excl. BTW) | € 14,17 |
Prijs (incl. BTW) | € 17,15 |
BTW | € 2,98 |
Beschikbaarheid | Op voorraad (369 beschikbaar) |
Aantal beoordelingen | 0 |
Alchohol percentage | 15 % |
---|---|
Inhoud | 0,75 liter |
Packing code | Original carton box 6 bt. |
Oogstjaar | 2019 |
Land | Frankrijk |
Regio | Côtes du Rhône |